Sosyal Medyadan Bize Ulaşmak İçin:

Our History

Home HAKKIMIZDA

EVOLİFT FORKLİFT ve İSTİFLEME EKİPMANLARI

2005 yılında müşteri talepleri doğrultusunda farklı marka ve çeşitleri ile istifleme makineleri ithalatıyla faaliyetlerine başlamıştır. Başlangıç olarak özel sipariş üzerine ithal edilen ürünler artarak devam eden memnuniyet ve talep doğrultusunda devamlı ve stoklu satış haline dönüşmüştür.
Zaman içerisinde edinilen tecrübe ile beraber ‘Yüksek Kalite ve Uygun Fiyat’ politikasıyla ilerleyerek birçok farklı müşterinin ortak tercihi haline gelmiştir. Farklı sektörlerde ve farklı kullanım alanlarında tercih edilen ithal ürünleri tek marka halinde birleştirerek PORTLIFT olarak satışa sunulmuştur.
Farklı sektörlere hitap eden bir marka olarak farklı ihtiyaçları karşılayabilmek adına ürün çeşitliliğini artırarak devam etmiştir. Portlift Lifting Equipments olarak bir çok ürün çeşidini içerisinde barındırmaktadır.

İthalat ve ihracata dair var olan tecrübeyle beraber ithal edilen istifleme makinesi ürün gruplarının ihracatını da başarılı şekilde gerçekleştirmiştir. Bu bağlamda sadece ülkemiz içerisinde değil yurt dışında da sevilen marka olmayı başarmıştır. Almanya, Romanya, Kosova, Kazablanka, Irak gibi bir çok farklı ülkede de satışları devam etmektedir.
Teknolojinin getirdiği yenilikleri yakından takip ederek her zaman daha iyisi olması adına çalışmalar yapılmıştır. Şimdi sektör tecrübesi ve makine bilgisini değişen ve gelişen teknoloji ile beraber gidilen mevzuat değişikliğine göre EURO VI motor forkliftlerimiz EVOMarka ile satışa sunulmaktadır.
Forkliftin geliştirilmiş hali !
EVO LIFT